KURUMSAL
Anasayfa        Kurumsal

HAKKIMIZDA

2006 Nisan ayında kurulan firmamız uzman kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. Günümüzün önemli bir parçasını oluşturan ÇEVRE’nin korunmasını temel alan çalışmalarımızda, sürdürebilir kalkınma ile devam edilmektedir.

Çalışmalarımız da; geçmişten bu güne miras bırakılan çevrenin, gelecek nesillere daha iyi bir şekilde miras bırakılmasını hedeflemekteyiz.

Amacımız Çevre Kanunu, yönetmelikleri v.b. Çevre Mevzuatı çerçevesinde ekolojik dengeye saygılı bir şekilde, tüm sektörlere hizmet vermek.

İlkemiz, sağlık için, huzur için, gelecek için önce ÇEVRE….

VİZYONUMUZ

Tüm sektörlere, Çevre Mevzuatı kapsamında hizmet vermek, buna uygun uzman ve konusunda tecrübeli kadromuz ile çözümün bir parçası olmak. Bu konuda sürekli gelişen, sürekli ilerleyen bir tablo çizerek kadromuzu daha verimli hale getirmektir.

Bütün canlıların ortak varlığı olan çevrenin, sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda korunmasını sağlamaktır. Bunun için de, Gelecek için bugünden ÇEVRE….

MİSYONUMUZ

Misyonumuz destek verdiğimiz tüm sektörlere sorun yaratmak değil, çözüm sunmaktır. ÇÖZÜMÜN bir parçası olmaktır.

Çözümün bir parçası olan kadromuz ile tüm firmalarımızın gelişimlerine destek vermek, mevzuatlar ile birlikte, etkin yönetim sistemi geliştirmek, resmi ve diğer kurumlar ile yönetimlerini sağlamak ve çevresel tüm faaliyetlerinde firmalarımızla birlikte ortak çözümler üretmek için varız.

Amacımız, gelecek kuşakların ihtiyaç duyacağı kaynakların varlığını ve kalitesini tehlikeye atmadan, hem bugünün hem de gelecek kuşakların çevresini oluşturan tüm çevresel değerlerin her alanda (sosyal, ekonomik, fiziki vb.) ıslahı, korunması ve geliştirilmesi sürecine destek vermektir.

E-bülten listemize kayıt olun,

güncel duyuru ve kampanyalardan haberdar olun.